13 listopad 2019

Jak sprzedać opla astrę? Poprosić babcię

Nietypowy sposób znalazł mieszkaniec Kamiennej Góry na znalezienie nabywcy swojego pojazdu. Jego babcia Jolanta, zaangażowana do wyjątkowego ogłoszenia, okazała się hitem sieci. Filmik z jej udziałem trafił do tysięcy użytkowników sieci.
REKLAMA
22-letni Michał Barszczewski studiuje realizację obrazu filmowego we Wrocławiu. Okazuje się być dobrym materiałem na filmowca: stworzył produkcję znakomicie imitującą specyficzne formy paradokumentów: wraz z kolegami nakręcił film, zapraszając znajomych i sąsiadów oraz powierzając główną rolę swojej babci Jolancie. Starsza pani przed kamerą opowiada o rozczarowaniu postawą wnuczka, który pozbywa się tak dobrego auta za bezcen.

W rozmowie z Wirtualną Polską pani Jolanta Góra zwierzyła się, że na początku scenariusz filmu bardzo jej się nie podobał. Nie chciała krzyczeć na Michała i mówić, że jej wnuk jest idiotą. Wychowuje go sama odkąd zmarła jego mama i jest dumna z chłopaka. Potem chwyciła konwencję, tylko nie mogła powstrzymać śmiechu, więc trzeba było wiele razy powtarzać nagranie.

Panią Jolantę i Michała łączy dobra relacja i miłość do kina i książek. Wnuk ostatnio uczcił urodziny babci, zabierając ją na wycieczkę do Karpacza i na obiad w restauracji.

Dziadkowie dostrzegając filmowe pasje wnuka ujawniające się już w gimnazjalnych latach, pomagali mu w zakupach sprzętów. Auto, które w filmiku ma iść pod młotek, również było kupione przy wsparciu finansowym starszych państwa. Babcia komentuje w wywiadzie, że w dzisiejszych czasach zamiłowanie do czegoś ma większą wartość niż tak zwany „fach w ręku”.


Źródło: WP kobieta
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wolsztynie

kiedy
2020-02-22 18:00
miejsce
Wolsztyński Dom Kultury, Wolsztyn,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-23 19:00
miejsce
Wolsztyński Dom Kultury, Wolsztyn,...
wstęp biletowany