8 październik 2019

Zatrzymali poszukiwanego

Brak biletu i niemożność ustalenia personaliów pasażera pociągu relacji Leszno – Wolsztyn stały się zaczątkiem policyjnej interwencji, która zakończyła się zatrzymaniem – jak się okazało – poszukiwanego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek, 4 października. Mężczyzna został doprowadzony do KPP w Grodzisku Wielkopolskim.
REKLAMA

04.10.2019 r. tuż przed godziną dziewiątą rano dyżurny KPP w Wolsztynie otrzymał informację dotyczącą pasażera pociągu relacji Leszno – Wolsztyn, który podróżował bez biletu oraz odmówił podania swoich danych personalnych obsłudze pociągu.

Dyżurny skierował na wolsztyński dworzec policjantów Wydziału Prewencji. Mundurowi podjęli interwencję wobec „gapowicza”, którym okazał się 42-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Po wprowadzeniu jego danych do systemu informatycznego okazało się, że jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Grodziski Wielkopolskim w związku z popełnionym wcześniej przestępstwem. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia doprowadzony do grodziskiej jednostki policji.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wolsztynie

kiedy
2020-02-22 18:00
miejsce
Wolsztyński Dom Kultury, Wolsztyn,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-23 19:00
miejsce
Wolsztyński Dom Kultury, Wolsztyn,...
wstęp biletowany