3 kwiecień 2020

Kaszczor - Zdarzenie z udziałem pieszej i motocyklisty

fot. KPP Wolsztyn
W piątkowe przedpołudnie w Kaszczorze doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyli piesza i kierujący motocyklem mężczyzna. W jego wyniku piesza potrącona przez motocyklistę trafiła do wolsztyńskiego szpitala. Policjanci skierowani do Kaszczoru przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze w trakcie którego ustalane będą okoliczności i przyczyna potrącenia.
Koronawirus
wielkopolskie
4330
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

03.04.2020 r. ok.godz. 10:30 na ul. Zachodniej w Kaszczorze doszło do zdarzenia z udziałem poruszającej się pieszo kobiety i motocyklisty. Skierowani na miejsce policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że pieszą była 70-letnia mieszkanka Kaszczoru, natomiast motocyklista to 30-letni mieszkaniec gminy Sława.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a nastepnie poddane oględzinom. Policjanci ustalili, że kierujący motocyklem mężczyzna był trzeźwy, nie posiadał jednak uprawnień do kierowania nim, a sam jednoślad nie miał aktualnych badań technicznych.

Potrącona kobieta z obrażeniami głowy i ogólnymi potłuczeniami przewieziona została do wolsztyńskiego szpitala, gdzie pozostała na obserwacji.

W sprawie wszczete zostało postępowanie przygotowawcze. W jego toku policjanci ustalą przebieg i okoliczności, w których doszło do zdarzenia. Poczynione ustalenia zadecydują o sankcjach dla sprawcy zdarzenia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
4330
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Wolsztynie

kiedy
2020-11-27 18:30
miejsce
Wolsztyński Dom Kultury, Wolsztyn,...
wstęp biletowany